Elektromonter linii kablowych

Elektromonter linii kablowych - Szwecja

Sweden   |   Temporary

SilverBack jest wiodącą firmą działającą w obszarze pozyskiwania i dostarczania wyspecjalizowanej kadry budowlanej na potrzeby rynku Skandynawskiego; pracującą przy realizacji największych projektów w regionie.

SilverBack aktualnie poszukuje Elektromonterów lini kablowych średniego napięcia.

Opis Stanowiska

Praca jako Elektromonter linni kablowych średnego napięcia w dużym europejskim przedsiębiorstwie działającym na terenie krajów Skandynawskich, świadczących usług w zakresie instalacji elektrycznych. Firma ta jest wiodącym dostawcą prądu na terenie Skandynawii. Firma posiada wiele siedzib na terenie Europy Północnej z główną siedzibą  w Szwecji.

Praca na farmie wiatraków w Szwecji.

Do zakresu pracy należą:

montaż linii kablowych średnego napięcia,
łączenie kabli średniego napięcia,
układanie tras kablowych (do 10 km łączonych kabli),
pomiary powykonawcze,
zarabianie głowic kablowych.

Wymagania

doświadczenie w łączeniu kabli średniego napięcia,
umiejętność pracy przy średnim i niskim napięciu,
odpowiedzialność i dokładność w pracy,
uprawnienia elektryczne przetłumaczone na język angielski (SEP, SIMP, DSB itp)
znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym.

Oferujemy bardzo korzystne warunki zatrudnienia w tym:

legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
atrakcyjne skandynawskie wynagrodzenie,
prace w systemie rotacyjnym (terminowe zjazdy do kraju) - 3/1 bądź 6/2
pomoc koordynatorów oraz pracowników z polskiego biura przez cały okres zatrudnienia,
nieodpłatne zakwaterowanie (pojedynczy pokój z dostępem do kuchni oraz łazienki),
pomoc logistyczną w wyjeździe oraz na terenie kraju w którym wykonywana jest praca,
załatwienie wszystkich niezbędnych formalności,
pakiet socjalny.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying

By applying for this position, you may also be considered for similar positions that may arise in the future. Silverback Staffing may store the personal data contained in this application submission for up to one year. If you apply for multiple positions with SilverBack Staffing within the one year time frame, your details may be stored from the date of your latest application up to one year. If you do not wish to be considered for further roles at any time - please let us know and we will respect your request.